... Apie naują bakalauro studijų programą „Informacinės sistemos“.

naujienos_linija

Apie naują bakalauro studijų programą „Informacinės sistemos“
KTU Informatikos fakultete

Gerbiamas Kolega!

Prasidėjo stojimas į aukštąsias mokyklas, o dalis šiais metais studijas baigiančių moksleivių vis dar nežino kokias studijas pasirinkti. Renkantis studijas kiekvienas moksleivis nori būti tikras, kad baigus jas galės turėti užtikrintą, įdomų ir gerai apmokamą darbą.

Kviečiame susipažinti su nauja specialybe KTU Informatikos fakultete „Informacinės sistemos“. Atsižvelgiant į verslo įmonių poreikius, nuo šių metų ši specialybė turi dvi specializacijas:

–        Informacinių sistemų projektavimas ir projektų valdymas.

–        Interneto informacinių sistemų ir duomenų bazių programavimas.

Siekiant informatika besidominčius moksleivius plačiau supažindinti su nauja Informacinių sistemų specialybe, organizuojame seminarus-diskusijas mokyklose. Mūsų lektoriai gali atvykti į Jūsų mokyklą Jums tinkamu laiku.

Seminare pristatomos studijų galimybės KTU Informatikos fakultete, moksleiviai supažindinami su nauja studijų programa, dėstomais moduliais, studentų laisvalaikiu bei darbo perspektyvomis baigus studijas. Informatikos mokytojui, suorganizavusiam šį renginį, bus išduota KTU pažyma apie išklausytą seminarą ir padėka.

Dėl seminarų kreipkitės į:

ISK administratorę Liną Tutkutę

tel.: (8~37) 45 34 45

el. paštas.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Daugiau informacijos apie Informacinių sistemų studijas abiturientai ir vyresniųjų klasių moksleiviai gali rasti interneto puslapyje adresu isd.ktu.lt/bakalauro.asp. Čia taip pat rasite dvi pristatymo versijas:

–        įgarsintas 24 minučių trukmės pristatymas, parengtas demonstruoti pamokoje (pps formatas);

–        pristatymo versija be garso, su tekstiniais komentarais prie kiekvienos skaidrės (ppt).

Pagarbiai,

KTU Informatikos fakulteto Informacijos sistemų katedros kolektyvas

Interneto svetainė: isd.ktu.lt

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai