... IT konkursas „Bebras“

naujienos_linija

IT KONKURSO „BEBRAS“ REGISTRACIJA (vyksta iki lapkričio 4 d.)

• Registracijos anketą pildo visi: mokytojai ir mokiniai, nepriklausomai nuo to, ar dalyvavo anksčiau, ar ne.
  • Naujo vykdytojo paraiška. Ją pildo tie mokytojai, kurių el.paštų nėra mūsų sistemoje. T.y. kai:
    - mokytojas pernai registruodamasis įvedė kitokį el. pašto adresą, nei šiemet arba
    - mokytojas pernai nedalyvavo išvis.
    Jei į savo el. paštą gavote pranešimą, kad reikia palaukti, kol Jus patvirtins, vadinasi Jūsų duomenų neturime ir paraiška reikalinga.
  • Jei mokytojas ar mokinys, įvesdamas savo duomenis padarė KLAIDĄ, jam nereikia pakartotinai registruotis. Jis turi prisijungti prie savo paskyros ir klaidingus duomenis pataisyti.
  • Svetainės adresas: http://www.emokykla.lt/bebras/

Dėmesio!!
  • Pašto dėžutės mail.ru ir one.lt nerekomenduojamos - pastebėta, kad jų naudotojai laiškų negauna arba gauna po 30 min.
  • Aptikome, kad Internet Explorer naršyklės 8 versija nepriima datos normaliu pavidalu, reikia vesti DD-MM-YYYY. Gal kurioje nors mums dar nežinomoje versijoje įvyksta panašiai. Praneškite, jei pasitaikytų kitokia klaida.