... Tarptautinė Saugesnio interneto diena 2019
Sugrįžti į „Naujienos“

naujienos linija

2019-02-05-kibernetinis-saugumasNorėtume pakviesti vyresnių (10-12 kl.) klasių mokinius kartu su mokytojais sudalyvauti seminare, kuriame bus ne tik pasakojama, bet ir demonstruojami dėl saugių technologijų naudojimo keli pavyzdžiai.
Seminare pranešimą sutiko paskaityti VU KnF dekanas doc. dr. K. Driaunys, kuris apie kibernetinį saugumą skaito paskaitas studentams. Seminare kartu su mūsų fakulteto studentais, kurie studijuoja kibernetinį saugumą, papasakosime apie saugius slaptažodžius ir saugų technologijų naudojimą (kiek teko girdėti, planuojama parodyti, kaip gali būti "nulaužiamas" nesaugus slaptažodis, įjungiama webkamera). Eigoje papasakosime ir apie socialinę inžineriją.

Renginio akcentas nepamokyti kaip įsilaužti, bet supažindinimas apie saugių technologijų naudojimą ir informavimas apie saugų technologijų naudojimą ir atsakomybę darant kažką nelegalaus.

Dr. Renata Danielienė