...2018-03-21 d. vyko metodinė valanda „Informacinės ir technologinės mokinių kompetencijos ugdymas IT pamokose“
Sugrįžti į „Naujienos“

naujienos linija

2018 kovo 21 d. vyko metodinė valanda  „Informacinės ir technologinės mokinių kompetencijos ugdymas IT pamokose“.

• Renginys vyko kovo 21 dieną 15 val. KPKC, Vytauto pr. 44.

Pranešimų temos:

1. Pažintis su  micro:bit'u. Aurelijus Austynas, Kauno Žaliakalnio progimnazija;
  2. Integravimo galimybės panaudojant virtualias priemones. Vaida Juškevičienė, Veršvų gimnazija;
  3. Kauno miesto moksleivių robotikos konkursas „Mąstau, konstruoju, programuoju“, Jolanta Lukočienė,  Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija;
  4. Iššūkiais pagrįstos CodinGame.com platformos naudojimas programavime. Kęstutis Budrevičius, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija; Ramūnas Liuokaitis, „Saulės“ gimnazija;
  5. Integruota fizikos - IT pamoka „MS Excel programos panaudojimas, apskaičiuojant virpesių amplitudę, periodą ir dažnį. Tyrimo analizė ir ataskaitos rengimas“,  Svetlana Kasiulionienė, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija.
  6. Tarpdalykinė integracija pamokose. Audruole Kisarauskienė, „Varpo“ gimnazija.