...28-ojoje Respublikinėje Lietuvos mokinių informatikos olimpiadoje kauniečių pergalė
Sugrįžti į „Naujienos“

naujienos linija

Kovo 31 – balandžio 3 dienomis Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vykusioje 28-ojoje Lietuvos mokinių informatikos olimpiadoje Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomais apdovanoti šie Kauno miesto mokiniai:

• Kauno technologijos universiteto gimnazijos devintokas Rokas Urbonas ir vienuoliktos klasės mokinė Neringa Levinskaitė (mokytoja Kristina Serapinaitė)
  • Kauno Jono Jablonskio gimnazijos abiturientas Darius Kurtinaitis (mokytoja Giedrė Genutė).

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomais apdovanoti šie mokiniai:

• Kauno technologijos universiteto gimnazijos devintokas Dominykas Marma, dešimtokas Gediminas Lelešius ir vienuoliktos klasės mokinys Justas Janickas (mokytoja Kristina Serapinaitė).

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais apdovanoti šie Kauno miesto mokiniai:

• Kauno technologijos universiteto gimnazijos devintokai Simonas Kalpokas ir Arentas Meinorius, dešimtokai Tautvydas Jasiūnas ir Dovydas Kaunietis (mokytoja Kristina Serapinaitė).

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštai įteikti:

• Kauno technologijos universiteto gimnazijos devintokui  Valentui  Olikauskui ir vienuoliktokui Pijui Bradulskiui (mokytoja Kristina Serapinaitė).

Dariaus Kurtinaičio,  Neringos  Levinskaitės ir  Gedimino Lelešiaus dar laukia Baltijos šalių informatikos olimpiada (BOI 2017), kuri vyks Norvegijoje, Bergene.

Palinkėkime Jiems sėkmės.