Prisijungimas

IT KONKURSAS „BEBRAS“ 2013

DEŠIMTASIS BEBRO KONKURSAS
LAPKRIČIO 11-14 IR 19 DIENOMIS

Šiemet BEBRUI sukanka 10 metukų! Kaip ir kasmet lauksime aktyviųjų dalyvių iš visos Lietuvos. Pernai pasiteisinusi idėja vykdyti konkursą ir 3-4 klasių mokiniams (Mažyliams) tęsiama ir šiemet. Kadangi mažiesiems tai tik antri metai, jiems skirsime kiek daugiau laiko treniruotėms (nuo spalio 14 iki 18 dienos), kad suspėtų visi norintys, kad naujai prisijungę mokiniai ir mokytojai įprastų prie taisyklių ir konkurso dieną pasirodytų drąsiai, užtikrintai ir sėkmingai!

• Senjorai [11-12 kl.] - lapkričio 11 d.
  • Juniorai [9-10 kl.] - lapkričio 12 d.
  • Kadetai [7-8 kl.]- lapkričio 13 d.
  • Benjaminai [5-6 kl.] - lapkričio 14 d.
  • Mažyliai [3-4 kl.] - lapkričio 19 d.

Laisva treniruotė.

Daugiau informacijos www.bebras.lt

IT KONKURSAS „BEBRAS“ 2011

Štai ir baigėsi aštuntasis informatikos ir informacinių technologijų konkursas Bebras. Dėkojame šauniesiems dalyviams - mokiniams ir mokytojams. Tiems, kuriems sekėsi labiau, dar labiau tiems, kuriems mažiau. Džiaugiamės mokytojų darbu - ko gero tai jie pagrindiniai „kaltininkai“, dėl kurių šiemet turėjome net virš 19 tūkst. dalyvių! Štai šiek tiek statistikos:

•  Benjaminai: dalyvavo 5299 mokiniai, didžiausias balas - 115 t.,
  •  Kadetai: dalyvavo 5049 mokiniai, didžiausias balas - 110 t.,
  •  Juniorai: dalyvavo 5547 mokiniai, didžiausias balas - 113,75 t.,
  •  Senjorai: dalyvavo 3370 mokiniai, didžiausias balas - 95 t.

Šią ir daugiau statistikos netolimoje ateityje ketiname paskelbti Bebro varžybų lauke, kad visi besidomintys galėtų pamatyti.

Kiekvienas dalyvis prisijungęs prie Bebro svetainės matys SAVO rezultatus.

Visa informacija: www.bebras.lt

NEC